Rabat?
Rower Gravelowy Serious Grafix Earth 56cm 28" Rower Gravelowy Serious Grafix Earth 56cm 28"
Producent: Serious
Cena:

3 639,30 zł

Cena regularna: 5 199,00 zł

Najniższa cena: 3 639,30 zł
szt.
zobacz więcej
  • .
Rower Gravelowy Serious Grafix Pro 58cm 28'' Rower Gravelowy Serious Grafix Pro 58cm 28''
Producent: Serious
Cena:

4 759,30 zł

Cena regularna: 6 799,00 zł

Najniższa cena: 4 759,30 zł
szt.
zobacz więcej
  • .
Rower Gravelowy Serious Grafix Pro 60cm 28'' Rower Gravelowy Serious Grafix Pro 60cm 28''
Producent: Serious
Cena:

4 339,30 zł

Cena regularna: 6 199,00 zł

Najniższa cena: 4 339,30 zł
szt.
zobacz więcej
  • .
Rower Kettler trekkingowy 50cm Traveller 1.0 21G  Typ T Rower Kettler trekkingowy 50cm Traveller 1.0 21G Typ T
Producent: Kettler
Cena:

2 849,05 zł

Cena regularna: 2 999,00 zł

Najniższa cena: 2 849,05 zł
szt.
zobacz więcej
  • .
Rower miejski Alpina Bike Roxy Lady 6v 46cm 28'' Rower miejski Alpina Bike Roxy Lady 6v 46cm 28''
Producent: Alpina
Cena:

799,20 zł

Cena regularna: 999,00 zł

Najniższa cena: 799,20 zł
szt.
zobacz więcej
  • .
Rower szosowy VOTEC VR Road black-grey 28'' 52cm Rower szosowy VOTEC VR Road black-grey 28'' 52cm
Producent: Votec
Cena:

3 499,00 zł

Cena regularna: 4 499,00 zł

Najniższa cena: 3 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • .
Rower miejski składany Frejus Gloria 20'' 51cm Rower miejski składany Frejus Gloria 20'' 51cm
Cena:

559,30 zł

Cena regularna: 799,00 zł

Najniższa cena: 559,30 zł
zobacz więcej
  • .

Rower miejski - rower miejski damski

Rower, którym zamierzamy jeździć po mieście, musi być wygodny i komfortowy w prowadzeniu. Powinien posiadać kompletny osprzęt rowerowy, ale przede wszystkim zapewniać wyperostowaną sylwetkę podczas prowadzenia. Jest to szczególnie w kontekście poruszania się po mieście, gdyż tylko w ten sposób zapewnimy sobie maksymalną widoczność ulicy przed nami i zadbamy o zdrowie.

Po czym poznać dobry rower do jazdy miejskiej? Model taki powinien mieć mocny bagażnik, bezpieczne oświetlenie, które posłuży w każdą pogodę, dość spore nbłotniki oraz pełną obudowę łańcucha. Dzięki temu będziemy mieli zagwarantowaną bezpieczną i komfortową jazdę w każdych warunkach atmosferycznych. Ale nie zapominajmy również o rowerowej modzie! Model miejski musi być w końcu również stylowy.

Rower szosowy - rower miejski męski

Rower miejski to rozwiązanie, które ma zapewnić wygodną podróż przez miasto. Ponieważ infrastruktura metropolii coraz częściej zakłada budowę ścieżek rowerowych i innych udogodnień dla rowerzystów, jest to najszybszy sposób na poruszanie się po zakorkowanych ulicach. Dlatego coraz więcej osób korzysta z takich modeli.

Rowery szosowe z kolei to kategoria przeznaczona do jazdy po nawierzchniach utwierdzanych. Te lekkie konstrukcje są tym samym szybkie i zwinne, ale i wytrzymałe, idealne do turystyki rekreacyjnej. Jednak ich głównym przeznaczeniem są wyścigi i treningi szosowe. Zatem egzemplarze z tej kategorii nadają się dla amatorów, ale i zaawansowanych kolarzy. Przydadzą się wtedy, kiedy rower nie służy nam do poruszania się z punktu A do punktu B po mieście, ale do treningów i uprawiania sportu na co dzień.

Rower szosowy czy damski rower miejski składany?

Wyróżnikiem tego pierwszego jest kierownica typu baranek. Wygięty kształt pozwala swobodnie zmieniać pozycje: chwyt dolny służy jeździe na długi dystans, zapewnia dobrą aerodynamikę, a z kolei chwyt górny umożliwia wyprostowanie pleców, choć skutkuje to słabszą kontrolą nad pojazdem.

Tym właśnie różni się rower szosowy od miejskiego - ten drugi kładzie nacisk na wyprostowaną sylwetkę i dobrą widoczność podczas poruszania się na ścieżkach rowerowych. Dzięki temu nie nabawimy się bólów kręgosłupa, nie będziemy obciążać niepotrzebnie łokci i nadgarstków. Ten pierwszy z kolei obowiązkowo stawia na szybkość i zwinność podczas wyścigu albo wysiłku treningowego.

Rower miejski składany to dodatkowa funkcja, która umożliwi łatwiejsze przechowywanie naszego środka transportu w sytuacji, w której nie grzeszymy wolną przestrzenią lub nie dysponujemy stojakiem, aby zaparkować.

Rower miejski retro

Jedną z cech tego designu jest bagażnik! Klasyczny wiklinowy kosz z przodu dodaje szyku i miejskiego klimatu, a dodatkowo pozwala wygodnie przewozić rzeczy do pracy czy torebkę. Ale oczywiście chodzi tu też o funkcjonalność, dlatego stalowe bagażniki z tyłu umożliwiają przewożenie choćby codziennych zakupów.

W ofercie sklepu można znaleźć wiele egzemplarzy w jasnych, eleganckich kolorach czy o klasycznych formach retro. Jednak rower ten nadaje się zarówno dla pań, jak i panów - w obu kategoriach można znaleźć ciekawy design i praktyczność.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium