Styl loftowy to obecnie prawdziwy hit branży wnętrzniarskiej. Kojarzy się nowoczesnością, ale jednocześnie nawiązuje do złotej ery miast; jest minimalistyczny i nie zagraca niepotrzebnie przestrzeni w domu. Doskonale pasuje do zabieganych, artystycznych dusz, które cenią sobie nietuzinkowość oraz modernizm. Ten opis pasuje do Ciebie? Zatem dobrze trafiłeś - z nami urządzisz swoje gniazdko w niepowtarzalnym stylu.

Loft w swojej formie nawiązuje do industrializmu. Początkowo był używany podczas zagospodarowywania przestrzeni dawnych fabryk, spichlerzy, magazynów, czyli wszystkich tych budynków, które pozostały po rewolucji przemysłowej. Głównymi ich cechami były wysokie sufity, otwarta przestrzeń, wielkie okna, mnóstwo cegły czy betonu. Styl loftowy uznał je za zaletę i postanowił przekształcił na użytek mieszkań i biur. Dlatego jeśli uwielbiasz minimalizm, surowe powierzchnie, szkło i drewno, loft jest właśnie dla Ciebie!

Szafka nocna loft i szafka nocna industrialna - wybierz swoją!

Przymiotniki "loftowy" oraz "industrialny" w gruncie rzeczy są synonimami. Meble w obu tych stylach są stworzone z metalu i drewna, razem stanowią masywną, surową całość, która idealnie komponuje się w tle i pozwala, aby na pierwszy plan wysunęły się nietuzinkowe dodatki. Ich forma jest prosta (ale nie prostacka!) i elegancka. Możemy wybierać spośród kilku wersji kolorystycznych, bazujących na naturalnych barwach: głębokich brązach, szarościach, czerniach.

Szafka nocna loft i industrialna stanowią idealne uzupełnienie Twojej sypialni. Modele są różne, od prostych blatów po takie, które zostały wyposażone w kilka szuflad. Zależnie od tego, czego potrzebujesz, znajdziesz to w naszej ofercie.

Ława loft czy ława industrialna?

Ławy to niezbędnik w przedpokoju lub wiatrołapie. Pozwala efektywnie zagospodarować przestrzeń za pomocą półek, przeznaczonych do przechowywania butów, czy też skrzyń, w których schowamy część ubrań albo tkanin. Zapewnia też wygodę, gdyż górna jej część jest siedziskiem, co szczególnie może się przydać wtedy, kiedy mieszkają z nami dzieci. Nasze produkty są odpowiednio stylizowane w stylu loftowym - mają metalowe nogi i pięknie ciosane blaty z widocznymi sękami. Występują w kilku rozmiarach, które można dobrać zależnie od potrzeb. A do kompletu oferujemy również wieszaki i szafy, dzięki którym jednolicie urządzisz swoje mieszkanie.

Szafka rustykalna, ława rustykalna - propozycja inna niż wszystkie

Czym się różni szafka rustykalna od industrialnej? Tak naprawdę oba designy są bardzo podobne. Opierają się na drewnie i metalu, surowych powierzchniach i ciężkich formach. Rustykalne meble są jednakże ukierunkowane na wykorzystanie we wnętrzach rustykalnych, czyli takich w klimacie starego domu na wsi. Ale to nie znaczy, że z powodzeniem nie można ich zastosować w mieszkaniu po starej fabryce - wręcz przeciwnie! Mogą dodać pazura całej stylizacji, gdyż zazwyczaj przebarwienia na takich blatach są znacznie uwypuklone i podkreślone. Sprawdź zatem, co mamy w swojej ofercie i wybierz to, co najbardziej Ci się podoba!