Atlasy pozwalają na wykonywanie zróżnicowanych treningów na różne partie mięśniowe na jednym sprzęcie. Maszyny te dają użytkownikom szereg zalet, wśród których wymienić można:

  • bezpieczeństwo korzystania,
  • wytrzymałość, dzięki zastosowaniu materiałów charakteryzujących się trwałą konstrukcją,
  • wygoda korzystania, objawiająca się praktycznymi uchwytami oraz komfortowymi siedziskami,
  • atlasy wielofunkcyjne umożliwiają również trenowanie wielu partii mięśniowych, w tym: klatki piersiowej, mięśni pleców czy nóg, łydek i bicepsów.

Sprawdź sam, co możesz u nas znaleźć.

Atlas Kettler - atlas do ćwiczeń w domu

Sprzęt ten zostanie doceniony przez wszystkie osoby, którym zależy na dobrej kondycji i pięknej sylwetce. Atlasy są idealne do budowania masy mięśniowej i rzeźbienia ciała. Nadają się zarówno dla amatorów, jak i zawodowców. Ten jeden uniwersalny sprzęt może stanowić całą domową siłownię - nie będziesz potrzebował więcej urządzeń, by wykonać kompleksowy trening na wszystkie partie mięśniowe, ponieważ na tym jednym zrobisz wiele ćwiczeń. Możesz być pewien, że praca na atlasie da Ci szybkie efekty, niezależnie od tego, czy uprawiasz fitness czy kulturystykę.

Atlas treningowy - atlas Adidas

Jak dobrać odpowiedni sprzęt? Na rynku mamy dostępnych wiele różnych produktów od wielu marek najwyższej jakości, jak więc zorientować się w takim gąszczu ofert? Najlepiej zacząć od określenia swoich potrzeb. Zastanówmy się, jakie mamy oczekiwania i jak będziemy korzystać z atlasa. Możemy wybierać spośród wielu rozmaitych rozmiarów i funkcji. Niektóre sprzęty mogą zajmować sporo miejsca, dlatego nie bez znaczenia jest przestrzeń, w której będziemy chcieli postawić urządzenie. Zorientujmy się w jego wymiarach, zanim dokonamy zakupu.

Kolejną kwestią jest jakość i stabilność sprzętu. Im lepsza i bardziej zaufana marka, tym lepiej. Podróbki atlasów mogą nie być dobrym rozwiązaniem - ich wytrzymałość może nie spełniać wymagań, produkt szybko może się zniszczyć lub zepsuć.

Atlas Hammer - najlepsze marki w jednym miejscu

Cardio, fitness, kulturystyka i jedno urządzenie - atlas. Kto by nie chciał jednego uniwersalnego sprzętu do swojej siłowni, zamiast kupowania praktycznie całej siłowni? Kto ma na to miejsce?

Dlatego dobrze dobrany atlas to klucz do sprawności fizycznej i pięknie wyrzeźbionej sylwetki. Dobierz urządzenie według Twoich potrzeb. Jakie ćwiczenia chcesz wykonywać? Ile uchwytów potrzebujesz? Może jakieś dodatkowe udogodnienia, takie jak uchwyt do tabletu? Może masz już atlas, ale chcesz dokupić dodatkowe uchwyty? Tutaj wszystko jest możliwe.

W naszej ofercie znaleźć można produkty wielofunkcyjne wytworzone przez:

  • Kettler,
  • Finnlo,
  • Hammer,
  • Adidas,
  • Bodymax.

Oprócz samych atlasów do ćwiczeń mamy również w asortymencie akcesoria przeznaczone do wyposażenia zestawu w poszczególne moduły, w ramach których dostępne są prasy do nóg, a także obciążenia.