Jak znaleźć idealną drabinkę gimnastyczną? 0

Drabinka gimnastyczna to urządzenie do zabaw oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych. Na drabinkach możemy ćwiczyć w szkole , na siłowni , w centrum rehabilitacyjnym ale także w domu.

Jest to urządzenie zajmujące mało miejsca , które dzięki któremu możemy wykonywać wiele ćwiczeń , które wzmocnią i wyrzeźbią nasze ciało . Drabinka zastąpi dzieciom ściankę wspinaczkową czy huśtawkę, a ich rodzicom wiele sprzętów z których korzystają na siłowni i to bez wychodzenia z domu .


Kryteria dzięki którym znajdziemy idealną drabinkę do naszego domu to :

Przeznaczenie – rodzaj ćwiczeń jaki będziesz wykonywał na drabince . Do ćwiczeń o umiarkowanej intensywności bez większego obciążenia lub rehabilitacji idealna będzie drabinka drewniana. Jeśli natomiast chcemy wykonywać bardziej zaawansowane ćwiczenia z dużym obciążeniem doskonałym wyborem będzie drabinka metalowa .

System montażu – wyróżniamy dwa rodzaje drabinek : rozporowe , montowane do sufitu lub do ściany . Od preferencji klienta zależy , która opcja mu bardziej odpowiada jednak warto szukać drabinek, które mają elementy montażowe w zestawie .

Wytrzymałość – warto sprawdzić jaką nośność ma drabinka . Jeżeli chcemy wykonywać ćwiczenia z dużym obciążeniem musimy mieć pewność , że dany sprzęt to wytrzyma .

Dodatkowe wyposażenie – kupując drabinkę sprawdźmy czy do danego modelu sprzedawane jest dodatkowe wyposażenie . Pozwoli nam to dopasować drabinkę do swoich potrzeb i uczynić sprzęt bardziej uniwersalnym .

Zobacz dostępne drabinki gimnastyczne

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium