Kategorie blog
Producenci

Jak znaleźć idealną drabinkę gimnastyczną?

0

Drabinka gimnastyczna to urządzenie do zabaw oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych. Na drabinkach możemy ćwiczyć w szkole , na siłowni , w centrum rehabilitacyjnym ale także w domu.

Jest to urządzenie zajmujące mało miejsca , które dzięki któremu możemy wykonywać wiele ćwiczeń , które wzmocnią i wyrzeźbią nasze ciało . Drabinka zastąpi dzieciom ściankę wspinaczkową czy huśtawkę, a ich rodzicom wiele sprzętów z których korzystają na siłowni i to bez wychodzenia z domu .


Kryteria dzięki którym znajdziemy idealną drabinkę do naszego domu to :

Przeznaczenie – rodzaj ćwiczeń jaki będziesz wykonywał na drabince . Do ćwiczeń o umiarkowanej intensywności bez większego obciążenia lub rehabilitacji idealna będzie drabinka drewniana. Jeśli natomiast chcemy wykonywać bardziej zaawansowane ćwiczenia z dużym obciążeniem doskonałym wyborem będzie drabinka metalowa .

System montażu – wyróżniamy dwa rodzaje drabinek : rozporowe , montowane do sufitu lub do ściany . Od preferencji klienta zależy , która opcja mu bardziej odpowiada jednak warto szukać drabinek, które mają elementy montażowe w zestawie .

Wytrzymałość – warto sprawdzić jaką nośność ma drabinka . Jeżeli chcemy wykonywać ćwiczenia z dużym obciążeniem musimy mieć pewność , że dany sprzęt to wytrzyma .

Dodatkowe wyposażenie – kupując drabinkę sprawdźmy czy do danego modelu sprzedawane jest dodatkowe wyposażenie . Pozwoli nam to dopasować drabinkę do swoich potrzeb i uczynić sprzęt bardziej uniwersalnym .

Zobacz dostępne drabinki gimnastyczne

Komentarze do wpisu (0)

Bogaty wybór

Rowery
Treningowe

Biegaj w domu

Bieżnie

Skuteczny i bezpieczny trening

Orbitreki

 

 

Sprzęt ogólnorozwojowy

Wioślarze

 

Ułatw sobie życie

Kosze do
Segregacji

 

Do salonu, kuchni, łazienki

Meble

 

Do rehabilitacji

Ławki
Inwersyjne

Na letnią ochłodę

Baseny

Praktyczne dodatki basenowe

Akcesoria

Bezpieczne podłoże basenowe

Maty

Zabawa na boisku

Kosze

Skoki pełne radości

Trampoliny

Wypoczynek między drzewami

Hamaki

Wygodna, ekologiczna jazda

Rowery elektryczny

Nawet 50% taniej!

Outlet

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium