Rabat?

Elektrostymulator Compex Mini Wireless

PRZEDSPRZEDAŻ
Div w którym pojawi się odliczany czas
Dostępność: Brak towaru
Cena: 1 279,00 zł 1279.00
Cena sklepowa: 1 699,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Compex
Kod produktu: 0190446750673

Opis

Bezprzewodowe, mobilne urządzenie typu smart-stim. Compex Mini Wireless może przenieść trening na wyższy poziom w Twojej dłoni. Podłączając się do smartfona, urządzenie elektryczne pomaga uporać się z rozgrzewką, treningiem, regeneracją, a także zarządzaniem bólem – zarówno w podróży, siłowni, jak i w domu.

Co to jest elektrostymulator Compex Mini Wireless

Elektrostymulator mięśni Compex Mini Wireless jest bezprzewodowym urządzeniem przeznaczonym do stymulacji elektrycznej mięśni. Elektrostymulator jest kompatybilny z aplikacją mobilną dostępną na urządzenia z systemami Android oraz iOS, a dzięki niewielkim rozmiarom jest kompatybilny i doskonale sprawdza się w przypadku osób często podróżujących.

Elektrostymulator Compex Mini – cechy

  • Akumulator – w pełni naładowany akumulator może zapewnić do siedmiu godzin użytkowania na jednym ładowaniu.
  • Sześć programów – elektrostymulator mięśni został wyposażony w sześć unikalnych programów, które pomogą osiągnąć odpowiedni cel sportowy.
  • Kompatybilność – urządzenie łączy się ze smartfonem dzięki specjalnie do tego przeznaczonej aplikacji na systemy Android oraz iOS.
  • Elektrody – łatwy w użyciu przewodnik rozmieszczenia elektrod, dzięki czemu wiesz, gdzie umieścić elektrody i bezpiecznie pracować z mięśniami.
 

Programy stymulatora treningowego Compex Mini Wireless

ROZGRZEWKA

Zapewnia skurcze mięśni na odpowiednim poziomie rozgrzewkowym – z niską częstotliwością, co zwiększa lokalny przepływ krwi, ogrzewając jednocześnie tkankę mięśniową. Zwiększa reakcję mięśni przed treningiem lub zawodami.

WYTRZYMAŁOŚĆ

Program ma na celu aktywację włókien mięśniowych, zwiększając metabolizm tlenowy podczas sesji treningowej. Pomaga ustalić i poprawić podstawową wytrzymałość mięśniową. Musi być utrzymywany przez długi okres czasu.

OPÓR:

Program został zaprojektowany z myślą o aktywacji beztlenowego metabolizmu mięśni. Pomaga zwiększyć czas, w którym mięsień może utrzymać wyższy poziom pracy. Przeznaczony jest do zajęć sportowych, który charakteryzuje się koniecznością intensywnych wysiłków, aby zbliżyć się do granicy wyczerpania mięśni.

AKTYWNY ODPOCZYNEK

Wytwarza skurcze mięśni przy niskiej częstotliwości. Zwiększa miejscowy przepływ krwi, co prowadzi do szybszego zmniejszenia stężenia kwasu mlekowego niż zwykły odpoczynek, sprzyja rozluźnianiu mięśni i pomaga w szybszym powrocie do zdrowia.

RELAKS MIĘŚNI

Zapewnia skurcze mięśni. Działa na możliwie najniższej częstotliwości aby pomóc rozluźnić mięśnie, które są zmęczone po treningu lub zawodach.

ULGA W BÓLU

Przeciwbólowy program TENS służy przede wszystkim do czasowego łagodzenia miejscowego bólu.

Oszczędzaj czas z Compex Mini Wireless

Elektrostymulator mięśni Compex Mini Wirelles pozwala łączyć się przez Bluetooth z aplikacją mobilną, która kontroluje sześć wstępnie zaprojektowanych programów stymulacji mięśni, aby pomóc się rozgrzać, zapobiegać urazom, łagodzić napięcie mięśni i poprawić wydajność.

Zawartość zestawu Compex Mini Wireless

  • 2 moduły bezprzewodowe
  • 4x elektrody 5x5cm
  • Torebka elektrod zatrzaskowych 5×10 cm (4 sztuki)
  • Torebka elektrod zatrzaskowych 5×5 cm (2 sztuki)
  • 1x przewód do ładowania USB
  • Etui
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium