Rabat?

Czujnik prędkości GARMIN kadencji Ant + Bluetooth

PRZEDSPRZEDAŻ
Div w którym pojawi się odliczany czas
Dostępność: Brak towaru
Cena: 259,00 zł 259.00
Cena sklepowa: 299,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Garmin
Kod produktu: 753759222550

Opis

Czujnik prędkości GARMIN kadencji Ant + Bluetooth

  • Łatwe w instalacji, bezprzewodowe czujniki umożliwiają wygodne monitorowanie prędkości i rytmu. Brak magnesów i innych nieosłoniętych elementów, które wymagałyby odpowiedniego wyrównania, sprawia, że czujniki te są łatwe w instalacji i konserwacji, a przekładanie ich między rowerami jest szybkie i wygodne.
  • Czujnik Prędkości 2 generacji można zamontować na piaście dowolnego z kół, a dzięki automatycznej kalibracji z komputerem rowerowym Edge® lub zgodnym urządzeniem firmy Garmin zapewnia on dokładny pomiar prędkości i dystansu w każdych warunkach, nawet bez urządzenia głównego.
  • Czujnik Kadencji 2 generacji pasuje do każdego rozmiaru ramienia korby. Jego zadaniem jest pomiar liczby obrotów pedałów na minutę, ułatwiający pełne wykorzystanie potencjału treningu.
  • Przesyłaj bieżące dane prędkości, dystansu i rytmu do zgodnych aplikacji treningowych lub wyświetlaczy za pomocą łączności ANT+® lub technologii Bluetooth® Low Energy.
  • Dodanie obu tych czujników do roweru pomaga w poprawieniu własnych wyników oraz porównywanie ich z wynikami zawodowców
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium