Rabat?

Czujnik biegowy Coros POD

PRZEDSPRZEDAŻ
Div w którym pojawi się odliczany czas
Dostępność: Brak towaru
Cena: 189,00 zł 189.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: COROS
Kod produktu: 810005780797

Opis

Czujnik biegowy Coros POD

  • Zaawansowane parametry biegu: Form Power (jakość mocy), czas kontaktu z podłożem, bilans czasu kontaktu z podłożem stopy lewej/prawej, wysokość kroku, współczynnik kroku, długość kroku, kadencja
  • Długi czas działania baterii (jeden rok przy korzystaniu z czujnika przez dwie godziny dziennie)
  • Bateria wymieniana przez użytkownika
  • Automatycznie włączanie i wyłączanie
  • Niewielki rozmiar i waga
  • Wodoszczelna obudowa
  • Technologia Bluetooth i ANT+

Czujnik biegowy Coros POD zapewnia precyzyjny pogląd na jakość Twojego biegu umożliwiając pomiar kluczowych parametrów treningu biegowego, które pomogą Ci stać się bardziej inteligentnym i wydajnym biegaczem.

Bilans czasu kontaktu z podłożem
Bilans czasu kontaktu z podłożem wyświetla bilans czasu kontaktu lewej / prawej nogi z podłożem podczas biegu. Mierzona w procentach wartość bilansu jest przydatna w doskonaleniu formy biegowej. Bilans znacznie odbiegający od wskazania 50/50 może być także ostrzeżeniem o zbliżającej się kontuzji, dzięki czemu można wcześniej uniknąć niebezpiecznych urazów.

Współczynnik kroku
Współczynnik kroku to stosunek wartości wysokości kroku do długości kroku. Idealny współczynnik kroku gwarantuje, że energia ciała wykorzystywana jest do poruszania się do przodu tak efektywnie, jak jest to tylko możliwe.

Wysokość kroku
Wysokość kroku, określana również jako odchylenie pionowe, pokazuje jak wysoko Twoje ciało unosi się nad powierzchnią ziemi podczas biegu. Dzięki temu parametrowi możesz również sprawdzić, czy więcej energii wykorzystujesz do poruszania się do przodu czy do wzbijania się w powietrze. Zmęczenie i nieprawidłowa technika biegu mogą powodować wyższą wartość wysokości kroku.

Czas kontaktu z podłożem
Czas kontaktu z podłożem to czas, przez jaki stopa ma kontakt z powierzchnią ziemi podczas biegu. Im więcej czasu stopy pozostają na podłożu, tym mniej czasu możesz poświęcić na ruch do przodu, dlatego zaawansowani biegacze mają tendencję do krótszych czasów kontaktu z podłożem.

Form Power (jakość mocy)
Form Power (jakość mocy) to zasadniczo ilość energii utraconej z powodu nieefektywności techniki biegowej. Podobnie jak w przypadku czasu kontaktu z podłożem, im niższa wartość tego parametru, tym lepszy i wydajniejszy bieg. Zobacz jak zmienia się Twoja moc w miarę zmęczenia organizmu podczas biegu. Pamiętaj, że lepsza wydajność to mniej zmarnowanej energii, czyli niższa wartość Form Power (jakości mocy).

Przypnij i ruszaj
Czujnik biegowy Coros POD możesz używać ze wszystkimi zegarkami Coros. Jeśli nie posiadasz jeszcze zegarka Coros, czujnik można również sparować z kompatybilnym telefonem z zainstalowaną aplikacją Coros App, wybrać odpowiedni tryb treningu i po prostu rozpocząć bieganie. Po zakończeniu ćwiczeń wszystkie dane treningowe dostępne są natychmiast w aplikacji. Pamiętaj, że używanie czujnika biegowego Coros POD z zegarkiem Coros przyspieszy zużycie baterii w zegarku.

Sposób działania
Korzystając z czujnika biegowego Coros POD uzyskujemy dostęp do następujących parametrów biegu:

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium